Martex Martex

Kosze i kontenery transportowe

Metalowe kosze transportowe do magazynów

Jeśli posiadasz magazyn z pewnością wiesz, jak istotny element działalności mogą stanowić kontenery lub kosze transportowe na kółkach. Sprawdzają się one znakomicie w wielu branżach, wspomagając nie tylko transport, ale także składowanie różnego rodzaju przedmiotów. Wysoka wytrzymałość oraz uniwersalny charakter naszych koszy i kontenerów transportowych decydują o tym, że korzystają z  nich nie tylko właściciele hal magazynowych, wielkopowierzchniowych sklepów oraz warsztatów, ale także firmy produkcyjne. 

Co wyróżnia nasze kontenery i kosze transportowe?

  • przygotowane przez polskiego producenta,
  • dbałość o detale oraz estetyczne wykonanie,
  • wykorzystanie wysokiej klasy materiałów zapewniających wytrzymałość oraz odporność na działanie czynników zewnętrznych. 

Niezmiennie od lat naszym priorytetem jest dostarczanie koszy transportowych, których jakość i funkcjonalność zadowoli nawet najbardziej wymagających odbiorców. Współpracujemy m.in. z przedstawicielami branży budowlanej, stalowej, automotive oraz handlowej. Wiemy, że każdy z wymienionych obszarów potrzebuje kosze i kontenery transportowe do różnych celów, dlatego jesteśmy otwarci na wszelkie informacje zwrotne i systematycznie udoskonalamy nasze produkty. 

Kosze transportowe – gwarancja sprawnego działania

Niezależnie od tego w jakim miejscu planujesz wykorzystać nasze kosze transportowe, możesz mieć pewność, że doskonale spełnią one swoje zadanie. Jest to efektem ich przemyślanej konstrukcji, a także zastosowania kół z tworzywa nie rysującego powierzchni. Dzięki temu z koszy transportowych można skorzystać również wewnątrz obiektów wyposażonych w posadzkę. Dodatkowym atutem naszych narzędzi jest antypoślizgowa powierzchnia gwarantująca stabilność ładunku podczas transportu. 

Solidne kontenery transportowe od MARTEX-Polska sp. z o.o.

Odrębną kategorię naszego asortymentu stanowią kontenery transportowe służące zarówno do przewozu, jak i przechowywania rozmaitych przedmiotów. Z uwagi na szerokie możliwości modyfikowania przestrzeni oraz pełne dopuszczenie do transportu, mogą być one wykorzystywane m.in. do przewozu: paczek, skrzynek, pojemników, worków czy też kartonów. Z uwagi na solidną budowę, nasze kontenery transportowe okazują się niezastąpione również w zakresie bezpiecznego składowania wartościowego sprzętu oraz zabezpieczania przedmiotów w warunkach zwiększonego ryzyka ich uszkodzenia. 

Postaw na współpracę z MARTEX-Polska sp. z o.o.!

Jesteśmy przekonani, że codzienna eksploatacja naszych koszy i kontenerów transportowych okaże się dla Ciebie w pełni satysfakcjonująca. Jeśli potrzebne Ci szybkie, bezpieczne, trwałe i łatwe w obsłudze narzędzie wspomagające transport, nasza oferta spełni Twoje wymagania. Sprawdź, jakiego rodzaju kontenery i kosze transportowe możemy dla Ciebie wykonać i przekonaj się, że posiadamy najlepsze rozwiązania dla Twojej firmy!

CzechEnglishFrenchGermanPolishSlovak