Martex Martex

Słupki OCHRONNE BHP

Słupki ochronne do zastosowań przemysłowych 

Oferowane przez nas słupki ochronne (podobnie jak barierki) znajdują szerokie zastosowanie w przemyśle, handlu, magazynach, parkingach, miejscach użyteczności publicznej. Słupki bez wątpienia mogą stanowić element większego zestawu zabezpieczeń, szczególnie w połączeniu z barierkami. Mogą też być samodzielnym zabezpieczeniem dla naroży, bram, maszyn i urządzeń na hali produkcyjnej czy magazynowej. 

Produkowane przez nas słupki ochronne bhp w odpowiedni sposób odgradzają niebezpieczne miejsca bądź obszary wyłączone z użytkowania pozwalając zachować pożądany poziom bezpieczeństwa w obiekcie. Bez względu na to czy mówimy o halach magazynowych, parkingach, lokalach czy obiektach użyteczności publicznej, produkty z tej kategorii okażą się doskonałym wyborem. 

Stosowanie słupków ochronnych w znaczący sposób ogranicza ryzyko utraty zdrowia wśród pracowników bądź osób postronnych poprzez skuteczne informowanie o zagrożeniach wynikających np. z występowania szkodliwych substancji, obecności potencjalnie niebezpiecznych maszyn czy też ubytkach bądź uszkodzeniach nawierzchni. 

Zróżnicowany charakter słupków ochronnych

Największą popularnością wśród odbiorców cieszą się słupki ochronne malowane proszkowo na kolor żółty, wzbogacone naklejanymi czarnymi pasami. Tak zaprojektowane elementy pełnią ważną funkcję nawigacyjną, a dzięki dobrej widoczności dla użytkowników stanowią doskonałe zabezpieczenie w różnego rodzaju obiektach, szczególnie tych charakteryzujących się dużym natężeniem ruchu pojazdów. 

W bogatej ofercie MARTEX-Polska sp. z o.o. znajdziesz słupki ochronne przemysłowe, które nie tylko ograniczają dostęp do niebezpiecznych lub chronionych obszarów, ale także pełnią funkcję dekoracyjną. Oznacza to, że można wykorzystać je nie tylko w obiektach typowo przemysłowych, ale także lokalach gastronomicznych czy obiektach sportowych. Jeśli nie znajdziesz satysfakcjonującego Cię rozwiązania pośród standardowych modeli, chętnie dopasujemy wymiary, kolor oraz sposób wykończenia elementów ochronnych do Twoich wymagań. 

Wysoka jakość słupków ochronnych MARTEX-Polska sp. z o.o. 

Produkcja słupków ochronnych bhp odbywa się przy wykorzystaniu rozmaitych materiałów takich jak stal czy aluminium. W zależności od przeznaczenia i wymagań, jesteśmy w stanie dopracować produkt końcowy zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. Wysoka trwałość oraz odporność na działanie czynników zewnętrznych decydują o tym, że z słupków ochronnych przemysłowych dostarczanych przez MARTEX-Polska sp. z o.o.a można korzystać z powodzeniem zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz obiektów. 

Na prezentowanych zdjęciach są oczywiście nasze rysunki lub produkty gotowe.

Zamów lub dopytaj o szczegóły telefonicznie lub mailowo. >>kontakt do nas

SŁUPEK OCHRONNY – MODEL SPK01/02

  • wysokość: 1000mm
  • grubość stopy: 8mm
  • podstawa: 160x160mm
  • grubość rury: 42,4mm/60,3mm/76,1mm/88,9mm
  • wykończenie: malowane proszkowo
  • kolor: żółty RAL1021
  • opcjonalnie: naklejane czarne pasy
  • przygotowanie do montażu: każda stopa z 4 otworami na kotwy przypodł
  •  
słupek ochronny
CzechEnglishFrenchGermanPolishSlovak