Martex Martex

Producent wózków transportowych

Szeroka oferta wózków transportowych

MARTEX-Polska sp. z o.o. to producent wózków transportowych dopasowanych do zróżnicowanych potrzeb klientów. Niezależnie od tego w jakim miejscu planujesz wykorzystać nasze wyroby gotowe, możesz mieć pewność, że sprawdzą się one znakomicie. Dostarczamy wózki odpowiadające rozmaitym wymaganiom magazynów, sklepów, producentów, transportu oraz gospodarstw. 

Jakie wózki transportowe oferujemy?

Oferujemy szeroki wybór wózków transportowych i magazynowych, w tym:

  • wózki paletowe: przeznaczone do transportu i składowania palet,
  • wózki ręczne: przeznaczone do transportu różnorodnych produktów, np. kartonów, beczek lub innych oferowanych produktów,
  • wózki skrzyniowe: przeznaczone do transportu i składowania skrzyń,
  • wózki specjalistyczne: dostosowane do transportu określonych produktów, np. wózki do przewozu szkła, okien
wózki stalowe

W odróżnieniu od innych producentów wózków transportowych, nasza oferta nie składa się wyłącznie z gotowych rozwiązań, lecz obejmuje również produkcję urządzeń o parametrach odpowiadających indywidualnym zamówieniom odbiorców. Zapoznaj nas z charakterem Twojej działalności oraz potrzebach, a my dostarczymy Ci dedykowane wózki transportowe.

Dlaczego warto wybrać nasze wózki transportowe?

Nasze wózki transportowe i magazynowe wykonane są ze stali i/lub aluminium, co gwarantuje ich dużą wytrzymałość i odporność na uszkodzenia. Są one również lekkie, co ułatwia ich transport i przemieszczanie. 

Producent wózków transportowych MARTEX-Polska sp. z o.o.projektuje urządzenia z myślą o ergonomii, co oznacza, że są one łatwe i wygodne w użyciu.

Jakie są ceny naszych wózków transportowych?

Ceny naszych wózków transportowych i magazynowych są bardzo konkurencyjne i dostosowywane do indywidualnych potrzeb i wymagań każdego klienta. Oferujemy produkty wysokiej jakości w przystępnych cenach, dzięki czemu każdy z Państwa może znaleźć wózek dostosowany do swoich potrzeb i budżetu.

Jakie są warunki dostawy?

Warunki dostawy są dostosowywane indywidualnie do potrzeb i wymagań każdego klienta.  Oferujemy dostawy własnym transportem, odbiór z hali produkcyjnej przez klienta lub wysyłkę spedycją czy też indywidualnie dobranym transportem. Oferujemy szybką i sprawną dostawę, 

Tak dogodne warunki współpracy zapewni Ci wyłącznie producent wózków transportowych MARTEX-Polska sp. z o.o.!

Zamów wózek transportowy z własnego projektu

Jeśli poszukują Państwo wózków transportowych i magazynowych, zapraszamy do skontaktowania się z nami. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w wyborze odpowiedniego wózka. Dla niestandardowych rozwiązań możemy – na zlecenie klienta – przygotować prototyp produktu!

wózki stalowe

Istotne w każdej branży – wózki transportowe 

Obecnie, wózki transportowe znajdują zastosowanie zarówno w obiektach przemysłowych oraz magazynowych, jak i sklepach oraz lokalach usługowych. Stanowią one ważny element wyposażenia wszędzie tam, gdzie występuje potrzeba transportowania ładunków na większe odległości. MARTEX-Polska sp. z o.o. specjalizuje się m.in. w dostarczaniu stolików transportowych przystosowanych do przenoszenia przedmiotów o dużej wadze oraz nietypowym kształcie. 

Dostarczamy urządzenia o zróżnicowanych wymiarach oraz udźwigu, co pozwala dobrać sprzęt odpowiadający wymaganiom konkretnej branży. Niezależnie od tego czy planujesz transport dużych przedmiotów czy mniejszych paczek, z pewnością zaproponujemy Ci idealnie dopasowane rozwiązania. Przed zakupem wózka transportowego warto wziąć pod uwagę nie tylko charakter przenoszonych ładunków, ale także dodatkowe udogodnienia w postaci burty czy zdejmowanych boków. Niezmiernie istotne jest również dokonanie rzetelnej oceny czy upatrzone przez nas stoliki transportowe sprawdzą się w naszym obiekcie. Upewnijmy się, że zakupione urządzenia zmieszczą się w windzie, w drzwiach czy też wąskich korytarzach. 

Praktyczne stoliki transportowe w Twoim obiekcie

MARTEX-Polska sp. z o.o. dostarcza wózki transportowe o prostej konstrukcji, sprawdzające się znakomicie podczas realizacji różnego rodzaju prac. Wysoki poziom ergonomii oraz łatwa obsługa decydują o tym, że nawet mniej doświadczeni pracownicy będą mogli sprawnie wykonywać swoje codzienne obowiązki związane z transportem wewnętrznym. W zależności od charakteru prowadzonej działalności, oferowane przez nas stoliki transportowe mogą pełnić funkcję:

  • ułatwiającą transport towaru z punktu A do punktu B,
  • regału na potrzeby tymczasowego składowania,
  • łatwego w przenoszeniu blatu roboczego, 

Gwarancja sprawdzonych rozwiązań MARTEX-Polska sp. z o.o.

Z naszych wózków transportowych korzystają od wielu lat firmy prowadzące sklepy, hale, produkcję, czy magazyny oraz inne obiekty, w których transport towarów stanowi ważny element działalności. Każde urządzenie stanowiące efekt pracy naszych specjalistów jest trwałe, wszechstronne i łatwe w obsłudze. Niezależnie od tego na jakich parametrach użytkowych Ci zależy, bez kłopotu dostarczymy Ci rozwiązania odpowiadające Twoim oczekiwaniom. Masz pytania? Serdecznie zapraszamy do kontaktu! Chętnie zarekomendujemy Ci zakup wózków transportowych o pożądanych właściwościach.

Galeria projektów wykonanych przez nas wózków transportowych i magazynowych

CzechEnglishFrenchGermanPolishSlovak