Martex Martex

Odboje i osłony

Pełne bezpieczeństwo prac magazynowych 

Oferowane przez nas odboje to wyposażenie produkowane z myślą o zwiększaniu bezpieczeństwa prac magazynowych oraz redukowaniu uszkodzeń powodowanych przez nieumyślnie wykorzystanie urządzeń transportowych. Takie elementy jak osłona kątowa narożna czy osłony push back stanowią niezastąpione rozwiązanie wszędzie tam, gdzie natężenie ruchu rozmaitych pojazdów jest bardzo wysokie. Są to bowiem miejsca, w których zdarzenia związane z uszkadzaniem regałów, sprzętu czy też ładunków występują najczęściej. Nie należy zapominać również, że produkty z tej kategorii przyczyniają się zabezpieczania zdrowia i życia operatorów oraz innych osób przebywających w magazynie. 

Praktyczne i wszechstronne odboje do Twojego magazynu 

Naszą ofertę tworzą odboje (osłony rurowe), które znajdują zastosowanie zarówno w przypadku osłony ścian, filarów, maszyn, jak i innych urządzeń znajdujących się w obiekcie. Z uwagi na wyjątkowo prosty i szybki montaż za pomocą kotew, instalacja bądź wymiana konkretnego elementu nie stanowi żadnego kłopotu. Każda osłona kątowa narożna oraz inne elementy służące ochronie ciągów komunikacyjnych produkowane są z wysokiej jakości stali, która zapewnia wytrzymałość i znakomite zabezpieczenie.

Zróżnicowana oferta osłon

Posiadamy specjalne osłony push back, które znakomicie chronią regały wykorzystywane w firmach spedycyjnych. Odpowiednie zabezpieczenie tego typu regałów jest bardzo ważne, gdyż są one narażone zarówno na działanie siły wózka widłowego (podczas załadunku), jak i siłę grawitacji (rozładunek). 

Najpopularniejszym rozwiązaniem w zakresie ochrony regałów stanowią osłony kątowe narażone. Ich uniwersalny charakter pozwala wykorzystać je również do ochrony ścian i maszyn. W większości przypadków są one utrzymane w kolorze żółtym, co znacznie poprawia ich widoczność dla operatorów wózków widłowych, paleciaków czy też samochodów transportowych. 

Elementy ochronne dopasowane do Twoich potrzeb 

Z doświadczenia wiemy, że rozmaite magazyny, hale produkcyjne, sklepy, parkingi mogą zgłaszać różnorodne wymagania w zakresie zabezpieczania mienia, dlatego oferujemy odboje (osłony rurowe) zarówno w wariancie standardowym, jak i zmodyfikowanym pod konkretne potrzeby Klienta. 

Chętnie zrealizujemy Twój projekt lub dokonamy szczegółowej analizy Twoich potrzeb, tak aby dostarczone przez nas osłony odpowiednio spełniały swoje zadanie. W ramach naszej działalności produkujemy elementy ochronne m.in. o zróżnicowanych:

  • wymiarach, 
  • kolorach,
  • wykończeniach.

Sprawdź, jak osłona kątowa narożna, osłona push back czy też innego rodzaju odboje produkowane przez MARTEX-Polska sp. z o.o. mogą wpłynąć na bezpieczeństwo Twojego obiektu i już dziś skontaktuj się z nami w celu uzyskania elementów ochronnych o idealnie dopasowanych parametrach. 

CzechEnglishFrenchGermanPolishSlovak